15 груд. 2022
15.12.2022 стартував проєкт для молодих педагогів Дніпра «Soft_skills_початкова» . Без світла та з мобільного інтернету ці незламні супергеройки були у нас першими та презентували свої педагогічні наробки. Молоді, вмотивовані, креативні і просто чарівні педагогині. Ми пишаємось вами. Усе зможемо разом. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Освітня траєкторія Дніпро. Участь у проєкті взяла вчителька нашого закладу Папуша Світлана Іванівна, що навчає найменших школярів.

15.12.2022 стартував проєкт для молодих  педагогів Дніпра «Soft_skills_початкова» . Без світла та з мобільного інтернету ці незламні супергеройки були у нас першими та презентували свої педагогічні наробки.
Молоді, вмотивовані, креативні і просто чарівні педагогині.