КЗО "СЗШ №5" ДМР
 
Щиро вітаємо Вас на нашому сайті! Шановні відвідувачі сайту, батьки та випускники! Вітаємо Вас на нашому сайті. Переконані, що знайомство з нашим навчальним закладом буде для Вас не тільки цікавим, але і корисним. Наша школа є експериментальним закладом освіти. Головною метою діяльності педагогічного колективу школи є формування та розвиток свідомої особистості зі стійкою громадською позицією, готового до конкретного вибору свого місця в житті, здатної змінити на краще своє життя й життя своєї країни. Навчально-виховний процес забезпечують висококваліфіковані творчі вчителі.Завітайте на наш сайт і дізнайтеся набагато більше про наш заклад.

Дистанційне навчання

Дистанційне навчання проводиться на сайті:                   https://sites.google.com/view/shkoladistanciay

РОЗКЛАД УРОКІВ 5-А клас

День

   тижня

№  уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Природознавство. Твої фізичні відкриття

Єрко Н.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

3

10.00

10.30

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

4

10-45

11.15

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

6

12.15

12.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Навчаємося разом

Гаценко Л.А.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова

Семененко І.П.

онлайн

 

9.45

10.00

 ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова

Семененко І.П.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Могила А.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Інформатика

Рудень К.С.-Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Навчаємося разом

Гаценко Л.А.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Трудове навчання

Гаценко Л.А.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

 

7

 

13.00

13.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

Самопідготовка

      Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова

Семененко І.П.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова /

 Основи здоров’я

Семененко І.П. / Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Могила А.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Природознавство. Моя планета Земля

Большакова Т.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Семененко І.П.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська література

Семененко І.П.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн/ самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Мистецтво

Колесніченко Т.О.

онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Природознавство. Моя планета Земля

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 5-Б клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Семененко І.П.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Семененко І.П.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Семененко І.П.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Семененко І.П.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Музичне мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА,

 

 

6

12.15

12.45

Основи здоров’я

 

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

      Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська література

Семененко І.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська література

Семененко І.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Природознавство

Большакова Т.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Природознавство

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Образотворче мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 5-В клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Музичне мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Природознавство

Большакова Т.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Природознавство

Большакова Т.М.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

      Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Українська література

Гаркуша Я.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Гаркуша Я.М.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Образотворче мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 6-А клас

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 6-А клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Навчаємося разом

Гаценко Л.А.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Могила А.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

-

 

 

2

9.00

9.15

Природознавство. Твої фізичні відкриття

Єрко Н.О.

онлайн

 

9.15

9.45

ПЕРЕРВА

 

 

3

9.45

10.00

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

10.00

10.30

ПЕРЕРВА

 

 

4

10.30

10.45

Математика             

Помаз К.О.

онлайн

 

10-45

11.15

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.15

11.30

Математика             

Помаз К.О.

самопідготовка

 

11.30

12.00

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.00

12.15

Навчаємося разом

Гаценко Л.А.

самопідготовка

 

12.15

12.45

ПЕРЕРВА

 

 

7

12.45

13.00

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

13.00

13.30

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Українська мова   / Основи здоров’я

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П. / Усік І.В.

Онлайн

Онлайн/самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Українська мова  

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Мистецтво

 Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Біологія

Ярушина Т.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Біологія

Ярушина Т.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Географія                

Большакова Т.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Історія

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Історія

Кудрявцева О.М.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Математика             

Помаз К.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Гаркуша Я.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Могила А.М.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Математика             

Помаз К.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Математика             

Помаз К.О.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська література

Гаркуша Я.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

 

 

перерва

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 6-Б клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Історія

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Люлько Л.М.,- Носкова Л.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Толстих О.О.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

13.00

Математика

Толстих О.О.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Українська мова

Люлько Л.М.,- Носкова Л.М.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Музичне мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Математика

Толстих О.О.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

13.00

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Математика

Толстих О.О.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова

Люлько Л.М.,- Носкова Л.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10.45

11.15

Українська мова

Люлько Л.М.,- Носкова Л.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Інформатика

Рудень К.С.-Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

 

 

 

7

13.00

13.30

Трудове навчання

Гаценко Л.А.-Самуляк Ю.В.

онлайн

      Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Образотворче мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Історія

Кудрявцева О.М.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Трудове навчання

Гаценко Л.А.-Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська література

Люлько Л.М.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 6-В клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Математика

Помаз К.О.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Математика

Помаз К.О.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

-

-

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська література

Люлько Л.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Музичне  мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Історія

Кудрявцева

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Математика

Помаз К.О.

онлайн

      Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Математика

Помаз К.О.

онлайн

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Історія

Кудрявцева

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Образотворче мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

                                                                                                    

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 7-А клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Біологія

Ярушина Т.А.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Основи самоменеджменту

Гаценко Л.А.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Біологія

Ярушина Т.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізика

Єрко Н.О.

самопідготовка

      Вівторок

1

8.30

9.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Мистецтво               

Колесніченко Т.О.

Самопідготовка/онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова     

Семененко І.П.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Семененко І.П.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Основи здоров’я /

Українська мова

Усік І.В. / Семененко І.П.

Онлайн/ самопідготовка онлайн

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра / Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Трудове навчання

Гаценко Л.А.

Онлайн/ самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська література

Гаркуша Я.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Могила А.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська література

Гаркуша Я.М.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

 

 

 

 

 

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Географія                

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізика   

Єрко Н.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Історія Всесвітня

Кудрявцева О.М.

Онлайн/ самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

Онлайн/ самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Могила А.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 7-Б клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Хімія /

Усік І.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/ самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Біологія

Ярушина Т.А.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/ самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Історія Всесвітня

Кудрявцева О.М.

Онлайн/ самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Історія України

Кудрявцева О.М.

Онлайн/ самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова     

Гаркуша Я.М. – Носкова Л.М

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова     

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Алгебра

Помаз К.О.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Алгебра

Помаз К.О.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Геометрія

Помаз К.О.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізика

Єрко Н.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізика

Єрко Н.О.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Гаркуша Я.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Геометрія

Помаз К.О.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

               

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Біологія

Ярушина Т.А.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Зарубіжна література          

Шилько І.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Музичне  мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова     

Гаркуша Я.М. – Носкова Л.М

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська мова     

Гаркуша Я.М. – Носкова Л.М

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська література

Гаркуша Я.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Дементьєв Д.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Алгебра / Геометрія

Помаз К.О.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Образотворче мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

           

РОЗКЛАД УРОКІВ 7-В клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

/ Хімія

     /Усік І.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Біологія

Ярушина Т.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Біологія

Ярушина Т.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізика

Єрко Н.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Музичне мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Алгебра

Помаз К.О.

онлайн

Вівторок

1

8.30

9.00

Алгебра

Помаз К.О.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Гаркуша Я.М

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська література

Гаркуша Я.М

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Семененко І.П

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Яблонська О.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Образотворче  мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізика

Єрко Н.О.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Всесвітня Історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська мова

Семененко І.П.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

онлайн

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Історія України       

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Інформатика

Рудень К.С. – Толстих О.О.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Трудове навчання

Гаценко Л.А.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Геометрія

Помаз К.О.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Геометрія

Помаз К.О.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова     

Семененко І.П.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Хімія      

Усік І.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Ібрагімова Л.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Алгебра / Геометрія

Помаз К.О.

онлайн

           

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 8-А клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Українська література

Гаркуша Я.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Історія України / Основи здоров’я

Кудрявцева О.М. / Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

Онлайн/самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Основи самоменеджменту

Гаценко Л.А.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська література

Гаркуша Я.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Історія України

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Біологія

Ярушина Т.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Біологія

Ярушина Т.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Історія Всесвітня

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізика

Єрко Н.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізика

Єрко Н.О.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Алгебра/Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

Онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 8-Б клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Алгебра

Толстих О.О.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізика

Єрко Н.О.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Могила А.М.- Приходько Я.В.

онлайн

Вівторок

1

8.30

9.00

     / Історія України

   /Кудрявцева О.М.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Носкова Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Українська література

Носкова Л.М.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Історія Всесвітня

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Геометрія

Толстих О.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Геометрія

Толстих О.О.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізика

Єрко Н.О.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Могила А.М.- Приходько Я.В.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

               

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізична культура

Яблонська О.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра

Толстих О.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Географія

Большакова Т.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Трудове навчання

Гаценко Л.А.-Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Алгебра/ Геометрія

Толстих О.О.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Інформатика

Толстих О.О.- Єрко Н.О.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Англійська мова

Могила А.М.- Приходько Я.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Носкова Л.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Гаркуша Я.М.-Носкова Л.М.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Інформатика

Єрко Н.О.-Толстих О.О.

самопідготовка

           

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 9-А клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

 

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Носкова Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізика

Кошляк О.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Приходько Я.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Основи правознавства

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Основи здоров’я

Усік І.В.

Онлайн/самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Історія України / Географія

Кудрявцева О.М. / Большакова Т.М.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Всесвітня історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Приходько Я.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська література

Носкова Л.М.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізична культура

Яблонська О.В.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Алгебра / Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Трудове навчання

Гаценко Л.А.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Українська мова

Семененко І.П.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Семененко І.П.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Англійська мова

Приходько Я.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

онлайн

 

 

 

ПЕРЕРВА

 

 

           

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 9-Б клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

-

 

 

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізика

Кошляк О.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

самопідготовка

Вівторок

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

-

 

 

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізична культура

Яблонська О.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Географія / Історія України

Большакова Т.М. / Кудрявцева О.М.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Носкова Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Основи правознавства

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

               

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Трудове навчання

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Мистецтво

Колесніченко Т.О.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Основи здоров’я

Усік І.В.

Самопідготовка/онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Носкова Л.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Українська мова

Гаркуша Я.М. – Семененко І.П.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Зарубіжна література

Шилько І.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Алгебра / Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Яблонська О.В.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Всесвітня Історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

 

 

ПЕРЕРВА

 

 

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 10 клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Технології

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Історія України

Кудрявцева О.М.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Люлько Л.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Громадянська освіта

Кудрявцева О.М.

онлайн

Вівторок

1

8.30

9.00

Географія

Большакова Т.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕВА

 

 

2

9.15

9.45

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Географія / Хімія

Большакова Т.М. / Усік І.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Захист України

Герасимова С.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕВА

 

 

8

14.00

14.30

Інформатика

Толстих О.О. – Помаз К.О.

самопідготовка/онлайн

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

               

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

 

 

 

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Технології

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Всесвітня історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Захист  України

Герасимова С.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Зарубіжна література

Шилько І.В.

Самопідготовка/онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізика

Кошляк О.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕВА

 

 

8

14.00

14.30

Громадянська освіта

Кудрявцева О.М.

самопідготовка

           

 

РОЗКЛАД УРОКІВ 11 клас

День

   тижня

№ з/п уроку

Початок уроку

Закінчення уроку

Предмет за розкладом

ПІБ вчителя

Вид уроку

(онлайн/самопідготовка)

Понеділок

1

8.30

9.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Захист України

Герасимова С.А. – Самуляк Ю.В.

самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Біологія

Герасимова С.А.

онлайн

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Історія України

Кудрявцева О.М.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Алгебра

Пасічник О.А.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Геометрія

Пасічник О.А.

онлайн

Вівторок

1

8.30

9.00

Алгебра

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Технології

Гаценко Л.А. – Самуляк Ю.В.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Зарубіжна література

Шилько І.В.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

самопідготовка

Середа

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Хімія

Усік І.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Хімія

Усік І.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Фізика

Кошляк О.М.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Фізика

Кошляк О.М.

самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська література

Люлько Л.М.

самопідготовка

       Четвер

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Географія

Большакова Т.М.

Онлайн/самопідготовка

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Фізична культура

Дементьєв Д.П. – Яблонська О.В.

самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

онлайн

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Українська література

Люлько Л.М.

онлайн

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Українська мова

Люлько Л.М. – Носкова Л.М.

онлайн

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Інформатика

Єрко Н.О. – Толстих О.О.

самопідготовка

П’ятниця

 

 

 

 

 

 

1

8.30

9.00

-

 

 

 

9.00

9.15

ПЕРЕРВА

 

 

2

9.15

9.45

-              

 

 

 

9.45

10.00

ПЕРЕРВА

 

 

3

10.00

10.30

Захист України

Герасимова С.А. – Самуляк Ю.В.

онлайн

 

10.30

10.45

ПЕРЕРВА

 

 

4

10-45

11.15

Астрономія

Кошляк О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

11.15

11.30

ПЕРЕРВА

 

 

5

11.30

12.00

Біологія

Герасимова С.А.

самопідготовка

 

12.00

12.15

ПЕРЕРВА

 

 

6

12.15

12.45

Всесвітня історія

Кудрявцева О.М.

Онлайн/самопідготовка

 

12.45

13.00

ПЕРЕРВА

 

 

7

13.00

13.30

Геометрія

Пасічник О.А.

самопідготовка

 

13.30

14.00

ПЕРЕРВА

 

 

8

14.00

14.30

Англійська мова

Ібрагімова Л.В. – Приходько Я.В.

онлайн

           

 

 

                       27.10.2020 р. ПРОВЕДЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ                           "ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ"

Теоретична частина: Ознайомити вчителів з нормативно-правовою базою організації дистанційного навчання в умовах карантину.

Практична частина: Застосування освітньої платформи Google Classroom для організації дистанційного навчання в умовах карантину.

 

Дистанційне навчання 

Не секрет,  що в одній школі неможливо зібрати найкращих педагогів  з кажного предмету. Але з розвитком інформаційних технологій це стало і не потрібним. Інформаційні технології дозволяють кожному учневі отримувати знання від кращих учителів, не виходячи з дому.

 

Дистанційна форма навчання, передусім, забезпечує неперевершену швидкість оновлення знань, узятих зі світових ресурсів. Вона дозволяє без обмежень розширити аудиторію викладача, ігноруючи при цьому географічні і адміністративні межі. Ця форма дозволяє максимально наблизитися до спеціальних потреб інвалідів при отриманні ними якісної освіти.

У Україні є категорії учнів, які знаходяться на індивідуальному навчанні. Це учні:

- які за станом здоров'я не можуть відвідувати учбовий заклад; яким необхідно пройти лікування в лікувальній установі більше одного місяця;

- що мають високий учбовий потенціал і можуть прискорено закінчити школу;

- що мешкають в селах і селищах (коли кількість учнів в класі складає менше 5 чоловік);

- які не устигають впродовж двох років навчання в школі I ступеня;

- що потребують корекції фізичного і/або розумового (психічного) розвитку (у разі, якщо батьки або замінюючі їх особи відмовляються направляти дитину у відповідну спеціальну загальноосвітню школу (школу-інтернат)) і інші.

      Існують різні Проекти і Програми, спрямовані на реалізацію дистанційної форми навчання в Україні. Але їх основний недолік - використання безлічі різнорідних програмних оболонок, часто адаптованих або переписаних із зарубіжних зразків.

     Альтернативою складним спеціальним програмам для створення курсів дистанційного навчання являються сервіси Освітнього порталу "Класна оцінка" (http://klasnaocinka.com.ua). Сервіси розроблені з урахуванням потреб і специфіки вітчизняної школи. Система має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, відрізняються надзвичайною простою і доступністю для користувачів і учнів з початковим рівнем комп'ютерної підготовки. Простота системи дозволяє викладачеві створювати дистанційні курси самостійно, без залучення програмістів і тьюторов, і самостійно підтримувати освітній процес по курсу, що викладається.

 

Модуль дистанційної освіти вирішує наступні завдання:

1. Подання теоретичного матеріалу.

- урок/лекція,

- мультимедіа,

- опис практичної/лабораторної роботи,

- глосарій,

- бібліотека.

2. Перевірка засвоєння подання матеріалу.

- звіт по практичній/лабораторній роботі,

- питання/завдання до уроку/лекції (домашні завдання),

- тести (для самоконтролю, для оцінювання знань),

- контрольна робота (іспит)

- як в тестовій формі, так і у формі питань.

3. Спілкування з учителем.

- питання по лекції (off - line) - учитель аналізує відповіді, оптимізує подання матеріалу учням-слухачам (створення розділу FAQ),

- форум,

- ICQ, Skype, E - mail, телефон.

4. Спілкування між учнями.

- рейтинг (за бажанням - анонімно),

- обговорення матеріалу на форумі,

- інформація про учнів, що навчаються на тому ж курсі.

     Портал дозволяє реалізувати симбіоз різних інтерактивних технологій навчання, що реалізовують як on - line -, так і off, - line- технології навчання :

  • Інтернет-конференції;
  • електронна пошта;
  • Інтернет-навчання;
  • навчання з використанням комп'ютерних програм та ін.

Ми створили інструмент, відпрацювали технологію створення учбових курсів.

Доступ до навчання в "Дистанційній середній школі" зможуть отримати ті, що усі, що бажають. Навчання планується як безкоштовне (дітей-інвалідів, пільгового контингенту, визначуваного Управліннями освіти, навчання в період карантинів та ін.), так і платне (репетиторство, факультативне навчання та ін.).