Звіт директора школи за 2019-2020 навчальний рік

29 травня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося звітування директора КЗО "СЗШ № 5" ДМР Кошляк О.М.

перед педагогічним колективом та громадськістю за 2019-2020 навчальний рік

Річний звіт директора комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 5" Дніпровської міської ради Кошляк О.М. перед педагогічним колективом та громадськістю за 2019-2020 навчальний рік.

Доповідь

Протокол дистанційного звітування керівника комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 5" Дніпровської міської ради Кошляк Олени Миколаївни перед педагогічним колективом та громадськістю (за програмою ZOOM) 29.05.2020 р.

дистанційного звітування

керівника КЗО «СЗШ № 5» ДМР Кошляк О.М.

перед педагогічним колективом та громадськістю

(за програмою ZOOM)

від  29.05.2020

Присутні – 40 осіб

1. Обрання голови та секретаря зборів.
  2. Звіт директора школи перед педагогічним колективом в режимі он-лайн конференції про роботу закладу протягом 2019-2020 н.р. згідно Примірного положення про порядок звітування керівників навчальних закладів.
  3. Виступ членів зборів.
  4. Відкрите голосування.
  1. Обрання голови та секретаря зборів.

Головою зборів обрано – заступника директора з навчальної роботи Ярушину Т.А.

Секретар зборів – Пахомова Л.Я.

1. СЛУХАЛИ: Директора Кошляк О.М. про підсумки роботи

КЗО «СЗШ № 5» ДМР у 2019-2020 н.р. з наступних питань:

• отримання неповнолітніми освіти, які проживають в мікрорайоні закладу;
  • створення умов для профільності навчання;
  • якість навчальних досягнень учнів;
  • охорона прав дитини;
  • правопорушення та злочини;
  • соціальний захист дітей під опікою;
  • форми позаурочної навчально-виховної роботи;
  • харчування учнів;
  • рівень травматизму здобувачів освіти;
  • форми позаурочної навчально-виховної роботи;
  • поліпшення та модернізація матеріально-технічної бази закладу
  1. СЛУХАЛИ: Голову профспілкового комітету Усік І.В., вчителя географії Большакову Т.М. щодо роботи директора закладу Кошляк О.М. протягом 2019-2020 н.р.

Присутнім було запропоновано взяти участь у відкритому голосуванні,  в ході якого оцінити діяльність директора закладу.

УХВАЛИЛИ:

1. Визнати роботу директора закладу Кошляк О.М. задовільною.
  2. Довести рішення загальних зборів до відома управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради у п'ятиденний строк

Голова зборів                                                       Т.А.Ярушина

Секретар зборів                                                        Л.Я.Пахомова