Педагогічні наради та консиліуми

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Теоретична частина: Ознайомити вчителів з нормативно-правовою базою організації дистанційного навчання в умовах карантину.

Практична частина: Застосування освітньої платформи Google Classroom для організації дистанційного навчання в умовах карантину.

Педагогічний консиліум по п’ятим класам

АДАПТАЦІЯ УЧНІВ 5-Х КЛАСІВ ДО УМОВ НАВЧАННЯ В ОСНОВНІЙ ШКОЛІ

На початку нового навчального року 2020-2021 у школі пройшла педагогічна  нарада на тему: "Новий навчальний рік - перспективи та проблематика"