25 квіт. 2023

Завдяки гуманітарній підтримці, ще більше учнів нашого закладу отримали гаджети для навчання

22 квіт. 2023

Шахи ♟️- це інтелектуальна гра, яка розвиває логіку та творчість. 22.04 було свято шахістів, професіоналів та й тих, які тільки почали грати та захопилися!

20 лют. 2023

Вітаємо вчителів нашого закладу Глотову Ірину Вікторівну, Папушу Світлану Іванівну за участь у конкурсі віршів до Дня української писемності та мови серед членів Місцевої професійної освіти « Об’єднання працівників освіти» м. Дніпро
16 лют. 2023

День єднання України

14 січ. 2023

ДПА в початковій школі у 2023 році (4 клас): роз'яснення

12 січ. 2023

Дякуємо батькам та учням нашої школи за допомогу нашим військовим !

2 січ. 2023

Інформування населення щодо розташування захисних споруд (посилання на інтерактивну мапу фонду цивільного захисту Дніпропетровської області в місцях масового скупчення людей).

15 груд. 2022

15.12.2022 стартував проєкт для молодих педагогів Дніпра «Soft_skills_початкова» . Без світла та з мобільного інтернету ці незламні супергеройки були у нас першими та презентували свої педагогічні наробки. Молоді, вмотивовані, креативні і просто чарівні педагогині. Ми пишаємось вами. Усе зможемо разом. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Освітня траєкторія Дніпро. Участь у проєкті взяла вчителька нашого закладу Папуша Світлана Іванівна, що навчає найменших школярів.
9 груд. 2022

Школа сучасного образотворчого мистецтва та дизайну ім. Вадима Сідура розпочинає благодійну акцію до Дня Святого Миколая!

9 груд. 2022

Мешканцям Дніпропетровщини надали альтернативні номери для зв’язку із поліцією