1 жовт. 2023

Вітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!
8 вер. 2023

Свято День фізичної культури і спорту в Україні.

Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. У нашому закладі були проведені спортивні естафети та змагання.
4 вер. 2023

Вчителі провели Єдиний тематичний урок. Сподіваємося , що цей начальний рік буде переможним !

4 вер. 2023

Сьогодні ,4 вересня ,Гімназія № 5 відчинила двері знань для всіх школярів .

23 серп. 2023

У нашому прапорі – вся душа народу. Зі святом! Днем Державного Прапора!

З 2004 року 23 серпня, напередодні Дня Незалежності, Україна відзначає День Державного прапору. У нашому прапорі – вся душа народу, Його тепло в найкрасивіших тонах, Тут дихає наша українська природа, Тут чари, що не розкрити в словах.
18 трав. 2023

Вишиванка - духовна броня українців. Україна - броня світу!

8 трав. 2023

Ми вшановуємо всіх, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв! Україна була одним з основних полів битв Другої світової війни, і простором, де тоталітарні режими – нацистський і радянський – вчиняли масові злочини! НІКОЛИ ЗНОВУ!
5 трав. 2023

Дякую волонтерам....

Пишаюсь я козацьким духом, Незламним, сильним та міцним, Потужним волонтерським рухом, Та як народ наш - вольовим. Непереможним, нескоримим, Що став під жовто-синій стяг, Єдиним, як ніколи, вільним, Твердим, немов сталевий цвях. Тим, хто бере до рук не зброю, І, ризикуючи життям, Везе солдатам гумконвої – Рідненькі, дякуємо вам. Хто день і ніч плете та шиє, Тушкує, смажить та пече, Хто нагодує, обігріє, Від Бога - волонтером є.
2 трав. 2023

Вітаємо ученицю нашого закладу Марію Бойко з перемогами

27 квіт. 2023

Вітаємо Дзюбу Софію, ученицю 6а з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнку "Крок до зірок".