6 груд. 2023

Вітаємо наших непереможних героїв зі святом Збройних Сил України та Святого Миколая!

5 груд. 2023

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів.

1 груд. 2023

1 грудня вчитель української мови та літератури Гаркуша Яна Миколаївна провела урок в бібліотеці української діаспори імені Джона Маккейна. Тема : Адріан Кащенко — славетний співець українського козацтва. Історичне оповідання “Над кодацьким порогом (Про гетьмана Івана Сулиму)”.
19 жовт. 2023

19 жовтня учні гімназії вирішили провести щорічну виставку осінньої композиції «Дари осені».

17 жовт. 2023

Благодійний фонд ,,Зорі Дніпра" запрошує прийняти участь у благодійному ярмарку « Незламність» Який відбудеться 21-22 жовтня у парку Січ.

16 жовт. 2023

16 жовтня фойє гімназії незвично зустрічало учнів, педагогів апетитними ароматами запашної здоби та красою витворів кондитерського мистецтва.

6 жовт. 2023

6 жовтня в нашому закладі був проведений захід " Читацький щоденник".

5 жовт. 2023

Ну ось, зробили ще одну важливу справу ,ще один маленький крок до Перемоги !!!

5 жовт. 2023

✔️Осінні, зимові та весняні канікули у Дніпрі заплановані на:

2 жовт. 2023

З Днем Вчителя